Özel Güvenlik Hizmetleri

Ülkemizde her gün meydana gelen özel şahıs ve şirketlere yönelik gerçekleştirilen sabotaj, gasp, soygun ve hırsızlık olayları sonucunda bir çok şahıs ve kurum maddi manevi zarara uğramakta ve bu tehditlere maruz kalmaktadır.

EVACITY, Özel Güvenlik Hizmetleri kapsamında istihdam ettiği Özel Güvenlik kimlik kartına sahip seçilmiş personelleri ile dikey ve yatay tüm site ve toplu konutlar başta olmak üzere, şantiyeler, alışveriş merkezleri, iş merkezi ve plazalar, küçük ve büyük çaplı tüm fabrika ve tesisler, hotel ve eğlence merkezleri, özel hastaneler ve eğitim kurumları, fuar, konser, seminer, toplantı, konferans ve müsabaka gibi diğer tüm organizasyonları içerisinde barındıran kültür ve etkinlik merkezleri ile stadyumların yanı sıra geniş kitleleri içerisine alan kompleksler gibi çeşitli ölçek ve sektörlerde faaliyet gösteren değerli iş ortaklarımızın bu alanlarına istenmeyen yabancı madde ve şahısların girişi, hırsızlık ve sabotaj gibi olayları engeller.

Fiziki Güvenlik Hizmetlerinin verileceği tesis için öncelikle detaylı keşif yapılır. Gerçekleştirilen keşfe istinaden hazırlanan fizibilite raporu doğrultusunda tesise özel koşul ve ihtiyaçları belirleyen EVACITY , tesis için hazırladığı risk analiz raporu, güvenlik bildirimleri vb. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında tüm yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından Fiziki Güvenlik Hizmetlerine kısa sürede start verir ve tüm özel mülkiyet alanlarında kendisini tercih eden iş ortaklarının huzurlu bir biçimde yaşamalarını sağlar.

Sağlanan huzur ortamının maksimum ölçülerde korunması kapsamında Fiziki Güvenlik Hizmetlerini verdiğimiz tüm tesislerimiz saha ekiplerimiz tarafından günlük, haftalık ve aylık driller ile şeffaf bir şekilde denetlenir.

Gerçekleştirilen denetim faaliyetlerine ilişkin hazırlanan denetim raporları yine aynı şeffaflıkta iş ortaklarımıza sunulur ve kalite standartları gereği hizmetin ifasının daha da iyileştirilmesi yönünde hızlı aksiyonlar alan EVACITY , iş ortaklarımızın yüzlerinde her an mutlu ve güven dolu ifadeler bırakır.

 

% 0

Yıllık Tecrübemiz

0 +

Müşterilerimiz

0 +

Yıllık Tecrübemiz