Teknik Hizmetler

EVACITY, olarak entegre tesis yönetimi hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımızın toplu yaşam ve çalışma alanlarındaki taşınmaz makine ve ekipmanların uzun ömürlü olması ve performans anlamında ise maksimum verim vermesi için sunduğumuz Teknik Hizmetler kapsamında;

Tesis, cihaz, makine, ekipman ve alanların kullanıldıkları zaman dilimi içinde işletilmesi ve fonksiyonlarının kendilerinden beklenen şekilde yerine getirmelerini sağlamak üzere gerekli çalışmaların yapılmasını sağlarız.

Mevzuata göre yaptırılması zorunlu test ve muayenelerin takibi, işletme sorumluluklarının üstlenir, günlük işleri koordine eder, denetleriz.

Arıza kayıtları ile oluşturulan veriler doğrultusunda düzeltici önleyici bakım ve / veya yatırımların programlanmasını sağlarız.

Tesis ve cihazların teknik açıdan performans ve durumlarının değerlendirilmesi için periyodik denetlemelerini ve bakımlarını yaparız.

Tesis, cihaz, makine, ekipman, sistemler ve teknik hacimlerin devir teslim alınması sürecini yönetir, eksikliklerin tespitini sağlarız.

Teknik hizmetler kalitesinin arttırılması için görevli teknik personellere mesleki eğitimler verir, sertifikalandırırız.

Verilen teknik hizmetlere ait haftalık ve aylık raporlamaları hazırlar, çıkan veriler doğrultusunda müşteri memnuniyetini belirlenen seviyelerde tutmak için çalışmalar yaparız.

% 0

Yıllık Tecrübemiz

0 +

Müşterilerimiz

0 +

Yıllık Tecrübemiz